דף הבית | אודות | מאמרים | טפסים | מחשבונים | לומדות | צור קשר
     050-3500911

 

 
       דף הבית
       ביטוח חיים
       ביטוח בריאות
       ביטוח סיעודי
       ביטוח מחלות קשות
       ביטוח תאונות אישיות
       ביטוח אובדן כושר עבודה
       ביטוח משכנתאות
       חיסכון פנסיוני
       ביטוח חיים עם חסכון
       פיננסיים
       פייסבוק
       קישורים
       ביטוח נסיעות לחו"ל
 
התחתנתי – מזל טוב! זה בדיוק הזמן לתכנן עתיד משותף. כעת אתם במקום נהדר ומבטיח. תנו לי לעזור לכם לתכנן עתיד מדהים יחד, על כל צרה שלא תבוא.
 
רכשתם בית – כל הכבוד! עשיתם את הרכישה הגדולה בחייכם. אל תזניחו את ביטוחי הרכוש והתכולה. קיים סיכוי גבוה, שניתן גם להוזיל את תשלומי ביטוחי החיים שמחייבת המשכנתא. התקשרו עוד היום לקבלת הצעה משתלמת!
 
 נולד לי ילד – מזל טוב! החיים שלכם השתנו. מעכשיו צריך לחשוב גם על העתיד של הצאצא החמוד שלכם. התקשרו עכשיו ויחד נשב ונכין לו עתיד ורוד.
  
עבודה ראשונה – יפה מאוד! ברוכים הבאים לשוק התעסוקה. כשנכנסים למקום עבודה חדש, חשוב להבין את תנאי ההעסקה במלואם ואת הזכויות המגיעות לכם (פנסיה קרנות וכו'). בוא נשב על זה רגע לפני שאתם חותמים את החוזה. זה ישתלם לכם!
 
פנסיה – היום הפנסיה היא מכשיר משוכלל שצריך להכיר ולא לפחד ממנו. התקשרו עכשיו ותקבלו את הייעוץ הטוב ביותר והמותאם בדיוק בשבילכם.
 
התגרשתי – בוא נתסכל קדימה. מה שהיה היה, הגיע הזמן לעשות את השינויים וההתאמות בביטוחים שיש לך ולרכוש רכיבי ביטוח המתאימים למצב החדש שלך.
 
שינוי מקום עבודה –צריך ללמוד להתייחס לשינוי כדבר טוב. מכירים את המשפט על דלתות שנסגרות וחלונות שנפתחים? זה הזמן לבדוק מה קיבלתם במקום העבודה הישן ומה אתם יכולים לקבל במקום העבודה החדש. את כל כאב הראש של ההתאמות והשינויים תשאירו לנו.
 
הפסקת עבודה – אני לשירותך כדי שנוכל להתמודד עם המצב החדש. חשוב שתדע מה הזכויות הפנסיוניות שעומדות לך ולדעת לטפל בביטוחים עד שהמצב ישתנה.

 
אנחנו איתך בכל רגע בחיים...
 
 
 
  
   ביטוח חיים
   ביטוח בריאות
   ביטוח סיעוד
   מחלות קשות
תאונות אישיות
חיסכון פנסיוני
ביטחון חיים עם חסכון
פיננסים
          משרד: רח' ילדי טהרן 12, ראשל"צ
          טלפון:03-9421800
          פקס:03-9523262
          נייד:050-3500911
          דוא"ל:Gilad@shaham.co.il